Sliding t-bar
- 1/2"
- 250mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.35 kg |
Sliding t-bar
- 1/2"
- 250mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.35 kg |
These other products might interest you