Replacement blade and die
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 123 mm |
|---|---|
| Width | 77 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.04 kg |
Replacement blade and die
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 123 mm |
|---|---|
| Width | 77 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.04 kg |