Spare switch
Suitable for the belt and disc sanding machine BSSM6X9.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Spare switch
Suitable for the belt and disc sanding machine BSSM6X9.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
These other products might interest you