Reserveschakelaar
Geschikt voor de band en schijfschuurmachine BSSM6X9.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Reserveschakelaar
Geschikt voor de band en schijfschuurmachine BSSM6X9.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren