Please note! New product is now available, follow the link to find out more >>>
Bench vice
- size = 125mm
- material = steel
- adjustable guidance
- large steel anvil
- swivel base
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 340 mm |
| Product Width | 150 mm |
| Product Height | 145 mm |
| Product Weight | 11.6 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 350 mm |
| Package Width | 170 mm |
| Package Height | 150 mm |
| Package Weight | 11.85 Kg |