Let op! Het nieuwe product is nu beschikbaar, volg de link om meer details te weten te komen >>>
Bankschroef
- maat = 125mm
- materiaal = staal
- instelbare geleiding
- groot stalen aambeeld
- draaibare voet
Productafmetingen:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 11,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 11,85 kg |