Plastic tyrelever cover
For protection of aluminum rims
Suitable for the tyrelever CB20I
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.02 kg |
Plastic tyrelever cover
For protection of aluminum rims
Suitable for the tyrelever CB20I
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.02 kg |
These other products might interest you