Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 50cm
-
diameter = 1 1/2" ( 48mm )
- innersize = 40mm
- flexible part = 335mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.94 kg |