Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 50cm
- diameter = 1 1/2" ( 48mm )
- binnenmaat = 40mm
- flexibele gedeelte = 335mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,94 kg |