These hardened needles are suitable for the pneumatic needle scaler NBH19S.
19 pieces
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0.30 kg |
These hardened needles are suitable for the pneumatic needle scaler NBH19S.
19 pieces
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0.30 kg |
These other products might interest you