Deze geharde naalden zijn geschikt voor de pneumatische naaldbikhamer NBH19S.
19 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze geharde naalden zijn geschikt voor de pneumatische naaldbikhamer NBH19S.
19 stuks
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren