Ceramic magnet discs 8 pieces
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.06 kg |