Specifications
| Cooling system | water |
| CO₂ load | 400A |
| Mixed Gas Load | 350A |
| Duty cycle | 100% |
| Wire diameter | 0.8 - 1.6mm |
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 0 mm |
| Product Width | 0 mm |
| Product Height | 0 mm |
| Product Weight | 0.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 0 mm |
| Package Width | 0 mm |
| Package Height | 0 mm |
| Package Weight | 0.00 Kg |