Measuring tape
Tape measure with thicker blade of 25mm width, length 3m and self-lock
- chrome
- rubber
- nylon coated
- magnetic
- self-lock
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.15 kg |