Nozzle
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.01 kg |
Nozzle
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.01 kg |
These other products might interest you