Mengsproeier
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Mengsproeier
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren