Heavy duty impact driver
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0.90 kg |
Heavy duty impact driver
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0.90 kg |