Slagschroevendraaier heavy duty
-professioneel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,90 kg |
Slagschroevendraaier heavy duty
-professioneel
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,90 kg |