Open jaw slogging spanner
Especially for heavy duty jobs
-size = 65mm
-standard = Din133
-chrom-vanadium steel
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 3.75 kg |