Submersible pump for dirty water (0, 50 mm). With float switch.
-220 volt ,550 watt
-Qmax =20 m3/h
-H.max = 8 mtr
-size= 2 "
-thermiccal protected
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 500 mm |
| Weight | 20.60 kg |