Welding gloves
Gloves for TIG welding in goatskin with cuff in cowhide crust leather. Snug fit and soft workmanship for movements with greater sensitivity and elasticity.
- size = 10
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,20 kg |