Lashandschoenen
TIG lashandschoenen in geitenleer met manchet in rundleder. Aansluitende pasvorm en zacht vakmanschap voor bewegingen met grotere gevoeligheid en elasticiteit.
- maat = 10
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,20 kg |