Welding apron
Suede leather apron, including leather strap with clasp.
- size = 60 x 90cm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |