Lasschort
Suède leren schort, inclusief leren band met sluiting.
- maat = 60 x 90cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Lasschort
Suède leren schort, inclusief leren band met sluiting.
- maat = 60 x 90cm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren