Welding cap
Provides protection of the head and is made of fire-retardant cotton.
- onesize
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,10 kg |