Helmkap
Zorgt voor bescherming van het hoofd en is gemaakt van brandvertragend katoen.
- onesize
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,10 kg |