Remote control
Suitable for the electric winches CW02V12, CW04V12, CW08V12 and CW12V12.
built-in
12V
range = 15m
Specifications
| Tension | 12V |
| Portée à distance | 15 m |
Dimensions du produit :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,171 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,27 kg |