Afstandsbediening
Geschikt voor de elektrische lieren CW02V12, CW04V12, CW08V12 en CW12V12.
inbouw
12V
bereik = 15m
Specificaties
| Voltage | 12V |
| Bereik afstandbediening | 15 m |
Productafmetingen:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,171 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,27 kg |