Remote control
Suitable for the electric winches CW02V24, CW04V24, CW08V24 and CW12V24.
built-in
24V
range = 15m
Specifications
| Tension | 24V |
| Portée à distance | 15 m |
Dimensions du produit :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,171 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,25 kg |