Afstandsbediening
Geschikt voor de elektrische lieren CW02V24, CW04V24, CW08V24 en CW12V24.
inbouw
24V
bereik = 15m
Specificaties
| Voltage | 24V |
| Bereik afstandbediening | 15 m |
Productafmetingen:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,171 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,25 kg |