This Utilnova replacement plastic mounting head comes without adapter plate.
distance hole to hole = 70mm
prevents scratches on aluminum rims
suitable for automatic and semi-automatic machines
material = nylon
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,20 kg |