Deze Utilnova vervangende plastic montagekop wordt geleverd zonder adapterplaat.
afstand gat tot gat = 70mm
voorkomt krassen op aluminium velgen
geschikt voor automatische en semi-automatische machines
materiaal = nylon
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,20 kg |