Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 95 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 6,60 kg |