Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 95mm
- chroom-Vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 6,60 kg |