Suitable for the sand blasting cabinets SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A, SB42AB, SB99A and SB120A.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,30 kg |