Light for sand blast cabinet SB22A, SB35A, SB42AB and SB88A
NOTE: These will not be sent! Only pick up is possible
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,08 kg |