Lamp voor zandstraalkast SB22A, SB35A, SB42AB en SB88A
LET OP: Deze worden niet verstuurd! Alleen afhalen mogelijk
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,08 kg |