Sandblasting gun for big sandblasters
Suitable for sand blaster type SB42A, SB42AB, SB88A, SB99A and SB120A.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 0,43 kg |