Zandstraalpistool voor grote zandstraal kasten
Geschikt voor straalcabine type SB42A, SB42AB, SB88A, SB99A en SB120A.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 0,43 kg |