Quick release nut
Suitable for the manual Trainsway wheel balancer ZH800.
axle size = 36mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 0,70 kg |
Quick release nut
Suitable for the manual Trainsway wheel balancer ZH800.
axle size = 36mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 0,70 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser