Balanceerklem / snelspanmoer
Geschikt voor de handmatige Trainsway balanceermachine ZH800.
asmaat = 36mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 0,70 kg |