Cone set
-Max - Min cone size
-65mm - 45mm
-80mm - 55mm
-110m - 75mm
-135mm - 95mm
All adapters connect to 40mm axles.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 3,91 kg |