Conusset
Max - Min conusmaat
-65mm - 45mm
-80mm - 55mm
-110m - 75mm
-135mm - 95mm
Alle conussen hebben een asmaat van 40mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 3,91 kg |