Tap wrench with ratchet
Are used in combination with hand taps.
Technical specifications:
size = 2
length = 100mm
range = M5 - M12
Dimensions du produit :
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,33 kg |