Tapkruk met ratel
Worden gebruikt in combinatie met handtappen.
Technische specificaties:
maat = 2
lengte = 100mm
bereik = M5 - M12
Productafmetingen:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,33 kg |