Soda blast retro fit kit
Soda blast retro fit kit to build a soda blaster, so there can be blasted with sodium carbonate (soft way of blasting).
Soda blast retro fit kit to build a soda blaster, so there can be blasted with sodium carbonate (soft way of blasting).
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,78 kg |