Soda mengstuk voor straalketels
Soda straalkit om straalketel om te bouwen naar een soda straalketel, zodat er met natriumcarbonaat gestraalt kan worden (zachte manier van stralen).
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,78 kg |