Open jaw slogging spanner
Especially for heavy duty jobs
- size = 24mm
- standard = Din133
- black finished
- chrom-vanadium steel
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,40 kg |