Steek slagsleutel
Speciaal voor het zware werk
- maat = 24mm
- norm = Din133
- zwarte toplaag
- chome vanadium staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,40 kg |