Die handle
Are used in combination with round dies.
Technical specifications:
size = 11
length = 280mm
range = M10 - M11
Dimensions du produit :
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 48 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,188 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,23 kg |